ESKİ YÖNETİM KURULU VE MECLİS BAŞKANLARIMIZ

  Eski Yönetim Kurulu Başkanlarımız

Yönetim Kurulu Başkanının Adı Görev yaptığı süreler
Kurucu Başkan İsmail AYKUTOĞLU 01/08/1926
ARADAKİ KAYITLARA RASTLANILAMAMIŞTIR.
Şükrü ULAY 09/10/1939-11/08/1940
Sadettin UĞURSAL 12/08/1940-21/08/1941
Ahmet Muhtar BOZBAĞ 22/08/1941-25/02/1944
Ali Hamdi METİN 10/09/1948-17/10/1949
Muhsin ÖZER 18/10/1949-14/06/1951
Adil AYKUT 15/09/1951-22/11/1951
Osman Nuri AKSOY 23/11/1951-09/12/1954
Hakkı ÖZALP 10/12/1954-10/03/1955
Azmi BOZBAĞ 11/03/1955-06/12/1956
Halil GÜVENÇ 07/12/1956-11/06/1959
Servet KARAMUSTAFAOĞLU 12/06/1959-19/06/1960
Avni ORMANCI 20/06/1960-10/08/1960
Muhsin ÖZER 11/08/1960-27/12/1960
Ali Hamdi METİN 28/12/1960-06/12/1961
Servet KARAMUSTAFAOĞLU 07/12/1961-05/12/1962
Ali Hamdi METİN 06/12/1962-04/12/1963
Feridun DEMSOY 05/12/1963 -09/12/1964
Hasan SÜTLAŞ 10/12/1964-07/04/1965
Şükrü BOZBAĞ 08/04/1965-26/11/1965
Tahir DARICALI 27/11/1965-30/11/1966
Ali Hamdi METİN 01/12/1966-28/09/1969
Cevat BAŞKAN 29/09/1969-09/12/1970
Naci PAMUK 10/12/1970-20/12/1972
Mehmet Rauf ÖZER 21/12/1972-01/12/1981
Ahmet BAŞKAN 02/12/1981-28/03/1984
Kaya EKMEKCİ 29/03/1984-05/03/1986
Ahmet BAŞKAN 06/03/1986-17/11/1987
Hasan SÜTLAŞ 18/11/1987-29/11/1989
Ahmet BAŞKAN 30/11/1989-02/04/2002
Yılmaz KAHYAOĞLU 03/04/2002-09/03/2005
Mustafa KARADERE 10/03/2005-03/05/2013
Mustafa DEMİRCİ 04/05/2013-10/02/2015

  Eski Meclis Başkanlarımız

Meclis Başkanının Adı Görev yaptığı süreler
Ahmet Hamdi ŞENEL 17/09/1947-06/01/1952
Kadem SADIKOĞLU 07/01/1952-29/04/1953
Avni ORMANCI 30/04/1953-22/11/1956
Ömer DOMAÇ 23/11/1956-30/08/1960
Avni ORMANCI 31/08/1960-30/12/1962
Asım KARADENİZ 31/12/1962-29/12/1963
Ömer DOMAÇ 30/12/1963-30/03/1967
Cengiz EKMEKCİ 31/03/1967-25/12/1972
Mustafa YARAMAN 26/12/1972-27/11/1973
Ömer DOMAÇ 28/11/1973-28/11/1977
Murat ÇETİN 29/11/1977-29/11/1978
Hasan SÜTLAŞ 30/11/1978-01/12/1981
Mehmet Rauf ÖZER 02/12/1981-29/03/1984
Hasan SÜTLAŞ 30/03/1984-16/11/1987
Ahmet BAŞKAN 17/11/1987-26/12/1989
Hasan SÜTLAŞ 27/12/1989-25/12/1995
Mehmet Rauf ÖZER 26/12/1995-02/03/2000
Ali ÖZOĞUL 03/03/2000-09/03/2005
Mustafa DEMİRCİ 10/03/2005-03/05/2013
Mustafa KARADERE 10/05/2013-20/11/2013